29.419
bewerkingen
Wijzigingen
k
→Concessiewijzigingen
* [[Arriva]] zal gaan rijden op de [[Emmerlijn]], die onderdeel wordt van de [[Concessie Vechtdallijnen]]. De sneltrein Zwolle - [[Emmen]] gaat extra stoppen in [[Mariënberg]] voor een betere aansluiting op de stoptreinen van en naar [[Almelo]]; daarnaast gaan er spitstreinen rijden tussen Zwolle en [[Coevorden]].
* De treindienst van [[NS]] op de [[Kamperlijn]] wordt eind 2012 beëindigd. Het plan is dat in de loop van 2013 deze lijn tussen [[Kampen]] en Zwolle wordt aangepast om heropend te worden als [[tramlijn]].
* [[Arriva]] gaat rijden op de spoorlijnen die horen bij de [[concessie Achterhoek-Rivierenland]]; hierdoor gaat Arriva de treinen rijden op de trajecten [[Apeldoorn]] - [[Zutphen]], [[Zutphen]] - [[Winterswijk]], [[Winterswijk]] - [[Arnhem]] en [[Arnhem]] - [[Tiel]].
* Tussen Arnhem en Doetinchem gaan, naast de treinen van Arriva, ook treinen rijden van [[Hermes]] (onder de naam ''[[Breng]]'') behorende bij de [[concessie Arnhem Nijmegen]].