Wijzigingen

Ga naar: navigatie, zoeken

Gebruiker:Chollo

8 bytes verwijderd, 8 sep 2019 13:48
geen bewerkingssamenvatting
}}
=== Verbinding vroege ochtend Krimpen aan den IJssel - Alexander ===
De eerste trein vanaf [[Rotterdam Alexander|station Rotterdam Alexander]] ([[Treinserie 4000 (2019)|sprinter richting Uitgeest]], vertrek 5:35) is per OV alleen vanaf [[Rotterdam Schenkel|Schenkel]] bereikbaar (metro, vertrek 5:24). Om deze verbinding te verbeteren wordt de onderstaande lijn voorgesteld die via Stormpolder, Krimpen Busstation, Rhijnspoor en vanaf hier parallel aan de metrobaan richting station Rotterdam Alexander rijdt.
Stormpolder kan zonder omrijden worden bediend aangezien hier de bussen van de RET geparkeerd staan. Wanneer richting Krimpen Busstation wordt gereden word langs de haltes in de onderstaande route gereden. Naast de haltes bij de metrostations worden nog twee haltes bediend: Rhijnspoor (nieuw aan te leggen) en Prins Constantijnweg (halte al gereed). Dit zorgt voor een groter dekkingsgebied van de lijn.
=== Route ===
{{RouteTop|
{{RouteRij| {{Rimg|0sr}} |Krimpen aan den IJssel, Van Utrechtweg}}
}}
== Verlenging Lijn 67 Rotterdam, Zuidplein - Pendrecht richting Charloisse Poort ==
Bedrijventerrein Charloisse Poort is momenteel slecht bereikbaar. De enige vorm van OV in de nabije omgeving is [[Lijn 74 Rotterdam, Zuidplein - Waalhaven Oostzijde|Lijn 74]], die grotendeels is bedoeld om de ouderen van het zorghotel aan de Charloisse Lagendijk van en naar Zuidplein te brengen. Deze lijn wordt gereden met een taxibus die niet rolstoeltoegankelijk is. Tevens bevindt de halte Zorghotel Charloisse Lagendijk zich buiten een redelijke loopafstand van een groot deel van het bedrijventerrein.
599
bewerkingen

Navigatiemenu