:::Hm, ja, misschien heb je wel gelijk. Tijdens het bijwerken voelde ik mijn mening verschuiven van 'verlegging over een beperkt deel van de route' naar 'verlegging over een substantieel deel van de route', maar dat is zeker subjectief. Ik denk er in ieder geval altijd bewust over na of een nieuwe pagina wel nodig is, maar kan niet garanderen dat ik daar altijd consistent in ben. ;) Ik stel voor om het nu zo te houden, tenzij je er je heel erg aan stoort, maar het is op zich natuurlijk een uitstekend punt dat je aankaart. [[Gebruiker:Umbusko|Umbusko]] ([[Overleg gebruiker:Umbusko|overleg]]) 9 jan 2025 23:13 (CET)
::::Ik kan niet zeggen dat ik me er heel erg aan stoor, maar ik hecht wel erg aan consistentie. Ook mede gezien je beginzin kan ik me voorstellen dat we het wel terugdraaien. Of zullen we een ervaren collega als Milco vragen wat zijn mening is? [[Gebruiker:David|David]] ([[Overleg gebruiker:David|overleg]]) 11 jan 2025 10:43 (CET)
:::::Voel je vrij om het bij de rest aan te kaarten als je dat graag wil. Ik kan het op dit moment zelf niet aanpassen, omdat dan eerst de nieuwe pagina moet worden verwijderd voordat de oude weer terug kan worden hernoemd (zodat de geschiedenis niet verloren gaat). En zoals gezegd, ik denk dat er argumenten zijn voor beide standpunten. Ik heb pagina's voor minder aangemaakt zien worden en ik heb ook pagina's voor grotere wijzigingen behouden zien blijven. Dit geval lijkt me op het randje en wat mij betreft houden we het zo, maar reduceren naar één pagina kan ik ook mee leven. [[Gebruiker:Umbusko|Umbusko]] ([[Overleg gebruiker:Umbusko|overleg]]) 12 jan 2025 01:28 (CET)
== Rode links treinseries ==
Hoi, even voor de zekerheid: bij Utrecht Centraal zie ik nog enkele rote links naar treinseries 100 (is op de wiki 120) en 21500 (blijkbaar niet aangemaakt?). Ik neem aan dat je dit nog meeneemt met de laatste zaken? [[Gebruiker:Milco|Milco (wikibeheer)]] ([[Overleg gebruiker:Milco|overleg]]) 10 jan 2025 14:13 (CET)
:Jazeker, dat neem ik nog mee! Die 21500 heb ik er meteen uitgegooid, dat was de nachttrein Amsterdam - Hilversum - Utrecht die sinds de nieuwe dienstregeling niet meer rijdt. [[Gebruiker:Umbusko|Umbusko]] ([[Overleg gebruiker:Umbusko|overleg]]) 11 jan 2025 00:22 (CET)