Pagina's die verwijzen naar "Dienstregeling concessie Noord- en Zuidwest-Fryslân en Schiermonnikoog 2013"
De volgende pagina's verwijzen naar Dienstregeling concessie Noord- en Zuidwest-Fryslân en Schiermonnikoog 2013:
(vorige 50 | volgende 50) (20 | 50 | 100 | 250 | 500) bekijken.- Lijn 73 Leeuwarden Station - Oude Bildtzijl De Kolk (← koppelingen)
- Lijn 94 Sneek Station - Reduzum Blauwe Tent (← koppelingen)
- Lijn 239 Sneek Station - Ferwoude Ferwoude (← koppelingen)
- Lijn 315 Groningen Centraal Station - Emmeloord Busstation (← koppelingen)
- Lijn 351 Alkmaar Station - Harlingen Veerbootterminal (← koppelingen)
- Lijn 45 Hemelum Flinkeboskje - Balk Wilhelminastraat (← koppelingen)
- Lijn 32 Leeuwarden, Busstation - Zwanebloem (← koppelingen)
- Dienstregeling concessie Noord- en Zuidwest-Fryslân en Schiermonnikoog 2014 (← koppelingen)
- Lijn 601 Akkrum Station - Terherne Gravinnewei (← koppelingen)
- Lijn 602 Akkrum Station - Jirnsum Douwemastrjitte (← koppelingen)
- Lijn 603 Akkrum Station - Nes Gravinnewei (← koppelingen)
- Lijn 605 Grou, Station - Parkstraat (← koppelingen)
- Lijn 606 Grou Station - Idaerd Rijksweg (← koppelingen)
- Lijn 607 Grou Station - Reduzum Reduzum (← koppelingen)
- Lijn 608 Grou Station - Eagum Eagum (← koppelingen)