1.160 bytes toegevoegd,
7 nov 2011 21:09 {{VLijnInfo
|lijnnr=153
|vervoerder=[[Connexxion]]
|concessie=Gooi- en Vechtstreek
|lijnsoort=Streekbus
|frequentie_spits=1x/uur
|frequentie_dal=1x/(2) uur
|frequentie_zaterdag=1x/uur
|frequentie_zondag=1x/2 uur
|frequentie_avond=1x/2 uur
}}
'''Lijn 153''' reed van Muiden via Weesp, Nederhorst den Berg en Ankeveen naar 's-Graveland.
Er werd alleen doordeweeks in de avonduren, op zaterdag enkele malen per dag en op zondag de gehele dag het hele traject gereden. Op alle overige momenten werd alleen tussen Muiden en Weesp gereden.
== Route ==
{{RouteTop|
{{RouteRij| [[Afbeelding:Route_0sr.svg|35px]][[Afbeelding:Route_0sr.svg|35px]] | Muiden, Brandweerkazerne}}
{{RouteRij| [[Afbeelding:Route_rsTr.svg|35px]][[Afbeelding:Route_rsT0.svg|35px]] | [[Weesp|Weesp, Station NS]]}}
{{RouteRij| [[Afbeelding:Route_rsr.svg|35px]] | Weesp, Molenpad}}
{{RouteRij| [[Afbeelding:Route_rsr.svg|35px]] | Nederhorst den Berg, Centrum}}
{{RouteRij| [[Afbeelding:Route_rsr.svg|35px]] | Nederhorst den Berg, Overmeer}}
{{RouteRij| [[Afbeelding:Route_rsr.svg|35px]] | Ankeveen, Wipbrug}}
{{RouteRij| [[Afbeelding:Route_rs0.svg|35px]] | 's-Graveland, Wapen van Amsterdam}}
}}