79.756
bewerkingen
Wijzigingen
k
Robot: automatisch tekst vervangen (-|lijnkleurz= +|lijnkleur=)
|lijnnr=H14
|lijncat=14
|lijnkleurzlijnkleur=aaccee
|route=Hasselt Station → Hasselt Centrum → Hasselt Banneux → Kiewit → Godsheide → Hasselt Centrum → Hasselt Station
|vervoerder=([[Autobus Dony]], [[G. Mebis]] en [[Cintral]] i.o.v.) [[De Lijn]]