Wijzigingen
Ga naar:
navigatie
,
zoeken
← Oudere bewerking
Nieuwere bewerking →
Lijn 163 Halle Station - Elingen Kerk
4 bytes toegevoegd
,
18 jun 2023 17:33
k
geen bewerkingssamenvatting
|route=Halle - Oudenaken - Sint-Laureins-Berchem - Elingen (- Sint-Kwintens-Lennik - Onze-Lieve-Vrouwe-Lombeek (- Pamel))
|vervoerder=[[De Lijn]]
|
entiteit
vervoerregio
=Vlaams-Brabant
|materieel=[[Iveco Crossway]]
|lijnsoort=Streekbus
Etienne
ap_users
86.598
bewerkingen
Navigatiemenu
Persoonlijke instellingen
Aanmelden
Naamruimten
Pagina
Overleg
Varianten
Weergaven
Lezen
Brontekst bekijken
Geschiedenis weergeven
Meer
Zoeken
Navigatie
Hoofdpagina
Recente wijzigingen
Willekeurige pagina
Hulp
referentie
OV-chipkaart
Concessiegebieden
Stations
Busstations
Treinseries
Buslijnen
Hulpmiddelen
Speciale pagina's
Printvriendelijke versie