140.525
bewerkingen
Wijzigingen
geen bewerkingssamenvatting
|frequentie_vrijdag=2x/uur
|frequentie_zaterdag=2x/uur
|route='''Düsseldorf:''' Hauptbahnhof - Altstadt - Bilk - Universität [→ Himmelgeist] - Itter - Holthausen - Niederheid [→ Reisholz → Hassels] - Benrath - Urdenbach
}}
'''Lijn NE7''' rijdt van Düsseldorf Hauptbahnhof via Altstadt, Bilk, Universität, Himmelgeist, Itter, Holthausen, Niederheid, Reisholz , Hassels en Benrath naar Urdenbach.
== Route ==