| [[Lijn 265 Beneden-Leeuwen Gemeentehuis - Dreumel Huize Barbara|Beneden-Leeuwen - Altforst - Appeltern - Maasbommel - Alphen - Dreumel]]
|
|-
| 840
| [[Lijn 840 Tiel Station - Maurik Brandweerkazerne|Tiel → Erichem → Buren → Asch → Zoelmond → Beusichem → Ravenswaaij → Rijswijk → Maurik → Eck en Wiel → Ingen → Ommeren → Lienden → Echteld → Tiel]]
|
|-
|colspan="3"|
===== Schoolbussen =====
|-