}}
===Geschiedenis===In de [[DVM Dienstregeling 1979]] werd er onregelmatig gereden, diverse ritten reden alleen op deeltrajecten. Op zondag werd er aan het eind van de middag een rit Meppel - Havelte v.v. gereden. Laat op de avond werden twee ritten van Meppel naar Havelte Legerplaats gereden, de eerste van deze ritten reed via Havelte Centrum terug naar Meppel.
In de [[DVM dienstregeling 1982|DVM dienstregeling 1982]] werd deze lijn vernummerd in lijn 19.