140.780
bewerkingen
Wijzigingen
geen bewerkingssamenvatting
|-
| 158
| [[Lijn 158 Den Oever Busstation - Den Helder Station(2008)|Den Oever - Oosterland - Hippolytushoef - Westerland - Anna Paulowna - Breezand - De Kooy - Den Helder]]
|
|-