|opvolger=''geen''
|route=Den Ham - Vroomshoop - Sibculo - Kloosterhaar - Bergentheim - Hardenberg
|afbeelding=Syntus 3191 lijn 680 Hardenberg Vechtdalcollege.jpg
|onderschrift='''Lijn 680''' bij het Vechtdalcollege in Hardenberg.
}}
'''Lijn 680''' reed van Den Ham via Vroomshoop, Westerhaar, Sibculo, Kloosterhaar en Bergentheim naar Hardenberg.