16.108
bewerkingen
Wijzigingen
geen bewerkingssamenvatting
|lijnnr=48
|route=Tiel - Ophemert - Varik - Heesselt - Opijnen - Neerijnen - Waardenburg - Zaltbommel - Gameren - Nieuwaal - Zuilichem - Brakel - Poederoijen
|regio=Rivierenland
|vervoerder=[[Zuidooster]]
|lijnsoort=Streekbus