16.108
bewerkingen
Wijzigingen
geen bewerkingssamenvatting
{{VLijnInfo
|lijnnr=47
|route=Beest Beesd - Rumpt - Enspijk - Deil - Geldermalsen - Meeteren - Neerijnen - Waardenburg - Tuil - Haaften - Hellouw - Herwijnen - Vuren - Dalem - Gorinchem
|vervoerder=[[Zuidooster]]
|lijnsoort=Streekbus