== Route ==
{{ RouteTop |
{{ RouteRijPlaats | {{Rimg|0sBr0hlBr}} ↓ | Arnhem|Arnhem Willemsplein|Arnhem, Willemsplein }}
{{ RouteRij | {{Rimg|rhlr}} | Arnhem, De Monchyplein }}
{{ RouteRij | {{Rimg|rhlr}} | Arnhem, Groene Weide }}
{{ RouteRij | {{Rimg|rhlr}} | Bemmel, Vossenhol }}
{{ RouteRij | {{Rimg|rhlr}} | Bemmel, Parksingel}}
{{ RouteRij | {{Rimg|rs0rhl0}} ↓ | Bemmel, Klein Rome}}
}}
== Geschiedenis ==
De buslijn is ontstaan op [[Dienstregeling concessie Arnhem - Nijmegen 2011|12 december 2010]] toen de oude [[Lijn 19 Arnhem Willemsplein - Ressen Ressensestraat|nachtbus 19]] één halte werd ingekort. Op [[Dienstregeling concessie Arnhem - Nijmegen 2013|9 december 2012]] werd het nachtnet grondig gewijzigd. Voortaan zou de nieuwe [[Lijn N30 Arnhem Willemsplein - Nijmegen Centraal Station|nachtbus N30]] naar Huissen en Bemmel rijden. De lijn werd verlengd tot het station van [[Nijmegen]] en ging ook in de nacht van donderdag op vrijdag tweemaal per uur rijden.