140.780
bewerkingen
Wijzigingen
geen bewerkingssamenvatting
*De vierde rit rijdt van Oosterland via Colijnsplaat, de Tiendenschuur en de Westwal naar het station van Goes.
*De vijfde rit rijdt vanuit Bruinisse via Zierikzee, Colijnsplaat en de Tiendenschuur naar het station van Goes.
{{RTop|
{{RRij| Daluren & Middagspits | Zierikzee Sas | Bruinisse Dorp | 5 }}
}}
{{TariefInfo|concessie=Zeeland}}
== Route ==
=== Ochtend ===