'''Lijn 153''' reed van Muiden via Weesp, Nederhorst den Berg en Ankeveen naar 's-Graveland.
Er === Dienstregeling ===*Het hele traject werd alleen doordeweeks in de avonduren, op zaterdag enkele malen per dag , in de avonduren en op zondag de gehele hele dag het hele traject geredenbediend. Op alle overige momenten Buiten deze tijdstippen werd alleen als pendelbus tussen Weesp en Muiden en Weesp gereden.
{{RouteRij| {{Rimg|rsr}} | Nederhorst den Berg, Centrum}}
== Geschiedenis ==
Het is onbekend wanneer deze lijn is ontstaan.
Bij aanvang van de eerste concessie [[Concessie Gooi- en Vechtstreek (2005 - 2011)|Gooi- en Vechtstreek]] op [[Concessie Gooi- en Vechtstreek 2006|11 december 2005]] werd een geheel nieuw lijnennet geïntroduceerd. Deze lijn werd toen opgeheven, de routes werden evenwel opgenomen in de nieuwe lijnen [[Lijn 106 Hilversum NS - Weesp NS|106 ('s-Graveland - Weesp)]] en [[Lijn 110 Naarden-Bussum NS - Weesp NS|110 (Weesp - Muiden)]]. Tussen Muiden en Weesp ging 2x/uur een bus rijden, tussen Weesp en 's Graveland (en verder naar Hilversum) slechts 1x/uur.