141.122
bewerkingen
Wijzigingen
geen bewerkingssamenvatting
|buitenland=ja
|land=België
|dienstregeling=20152017|route=Antwerpen Linkeroever - Burcht - Kruibeke - Bazel - Steendorp - Temse - Tielrode - Elversele - Hamme
|lijnnr=99s
|lijncat=99
|type=snelbus
|vervoerder=[[De Lijn]]
|concessie=Oost-Vlaanderen
|frequentie_dal=1x/uur
}}
'''Lijn 99s''' rijdt van Antwerpen via Burcht, Kruibeke, Bazel, Steendorp, Temse, Tielrode en Elversele naar Hamme.
== Route ==
{{RouteTop|
{{RouteRij| {{Rimg|rsr}} | Burcht, Kaai}}
{{RouteRij| {{Rimg|rsr}} | Burcht, Kerkplein}}
{{RouteRij| {{Rimg|rsr}} | Temse, Sint-Amelbergalaan}}
{{RouteRij| {{Rimg|rsr}} | Temse, Benoitstraat}}
{{RouteRij| {{Rimg|rsr}} | Tielrode, Huis ten Ten Halven}}
{{RouteRij| {{Rimg|rsr}} | Tielrode, Ruisstraat}}
{{RouteRij| {{Rimg|rsr}} | Tielrode, Molenstraat}}