{{RouteRij| {{Rimg|rsr}} | Hulst, De Blaauwe Hoeve}}
{{RouteRij| {{Rimg|rs0}} | Lamswaarde, Kerk}}
}}
== Geschiedenis ==
Op [[ZWN Dienstregeling 1982/1983|23 mei 1982]] werd de lijnvoering van [[Lijn 9 Hulst Busstation - Ossenisse Zeedorp|lijn 9 (Hulst - Ossenisse)]] flink ingeperkt. Komende vanuit Hulst werd de route ingekort tot Lamswaarde en de dienstregeling werd teruggebracht tot drie à vier ritten per richting: één in de ochtendspits naar Hulst, één rit rond 13:00 in beide richtingen en twee ritten in de middagspits in beide richtingen. Reizigers van/naar Kuitaart en Kloosterzande kunnen vanuit Hulst reizen met [[Lijn 1 Breskens Veerhaven - Perkpolder Haven|lijn 1]] en de dorpen Walsoorden, Ossenisse en Zeedorp verloren hun ontsluiting per bus.