In de ochtendspits reden maar drie ritten van Sommelsdijk Bilderdijkstraat naar Rotterdam. De overige ritten in de ochtendspits reden bijna allemaal het volledige traject.
De eerste drie ritten in de daluren (vanaf 12:00) reden ook vanaf Middelharnis Gemeentehuis naar Ouddorp. De overige ritten reden het volledige traject.
{{RTop|
{{RRij| Ochtendspits | Sommelsdijk Bilderdijkstraat | Rotterdam Zuidplein | 1 - 2, 10 }}