|lijnnr=402
|land=België
|route=Gruitrode - Wijshagen - Meeuwen - Peer - Wijchmaal - Hechtel
|vervoerder=[[De Lijn]]
|concessie=Limburg
{{RouteRij| {{Rimg|rsr}} | Wijchmaal, Dijkerstraat}}
{{RouteRij| {{Rimg|rsr}} | Wijchmaal, Sint-Trudostraat}}
{{RouteRijRouteRijStation| {{Rimg|rsr}} | [[Wijchmaal|Wijchmaal|Wijchmaal, Station]]}}
{{RouteRij| {{Rimg|rsr}} | Hechtel, Peerderbaan II}}
{{RouteRij| {{Rimg|rsr}} | Hechtel, Peerderbaan I}}