|vervoerder=[[Rapides de la Meuse]] i.o.v. [[TEC]]
|frequentie_spits=1-2x/dag
|frequentie_dal=1-3x/dag
|frequentie_dal_vakantie=1-2x/dag
}}
'''Lijn 155a''' rijdt van Saint-Mard via Virton, Dampicourt, Rouvroy, Harnoncourt, Lamorteau, Ecouviez en Verneuil-le-Grand naar Montmédy.
Het gehele traject tussen Torgny en Montmédy wordt slechts 2x in de schoolrichting gereden, de overige ritten rijden vrijwel alleen tussen Saint-Mard en Torgny (zonder lusroute in Saint-Mard). Tijdens de schoolvakanties is dit slechts éénmaal per dag.