140.971
bewerkingen
Wijzigingen
k
→Streeklijnen
|-
| 102
| [[Lijn 102 Amersfoort Busstation/NS - Apeldoorn Busstation/NS|Amersfoort - Hoevelaken - Zwartebroek - Terschuur - Voorthuizen - Wittenberg - Nieuw -Millingen - Hoog -Soeren - Apeldoorn]]
|
|-
|-
| 104
| [[Lijn 104 Harderwijk Busstation/NS - Apeldoorn Busstation/NS|Harderwijk - Ermelo - Leuvenum - Staverden - Elspeet - Uddel - Nieuw -Millingen - Hoog -Soeren - Apeldoorn]]
|
|-