1.130 bytes toegevoegd,
17 mrt 2014 18:33 {{VLijnInfo
|lijnnr=63
|vervoerder=[[NZH]], [[GVB]]
|regio=Amsterdam
|lijnsoort=Stadsbus
|frequentie_spits=4x/uur
|frequentie_dal=4x/uur
|frequentie_avond=2-4x/uur
|frequentie_zaterdag=4x/uur
|frequentie_zondag=2-4x/uur
}}
'''Lijn 63''' reed van de Marnixstraat via Oud Zuid, Buitenveldert en het centrum van Amstelveen naar Waardhuizen.
In de avonduren en op zondag werd tussen Buitenveldert en Amstelveen Waardhuizen in een gehalveerde frequentie gereden.
== Route ==
''Route is niet compleet''
{{RouteTop|
{{RouteRij| {{Rimg|0sBr}} | [[Amsterdam Marnixstraat|Amsterdam, Marnixstraat]]}}
{{RouteRij| {{Rimg|rsr}} | Amsterdam, Museumplein}}
{{RouteRij| {{Rimg|rsTr}} | [[Amsterdam Zuid/WTC|Amsterdam, Station Zuid/WTC]]}}
{{RouteRij| {{BRimg|rrar}} | Amsterdam, Gelderlandplein}}
{{RouteRij| {{Rimg|rlr}}{{Rimg|rs0}} | Amsterdam, De Cuserstraat}}
{{RouteRij| {{Rimg|rsr}} | Amsterdam, Kalfjeslaan/Amstelveenseweg}}
{{RouteRij| {{Rimg|rsr}} | Amstelveen, KLM Hoofdkantoor}}
{{RouteRij| {{Rimg|rsr}} | Amstelveen, Raadhuis}}
{{RouteRij| {{Rimg|rsr}} | Amstelveen, Ziekenhuis}}
{{RouteRij| {{Rimg|rs0}} | Amstelveen, Galjoen}}
}}