Treinserie 4000 (2010)
Let op! Deze pagina over Nederlands openbaar vervoer is mogelijk niet actueel. Raadpleeg de website van de vervoerder voor de meest recente informatie.
[[Categorie:Dienstregeling {{{dienstregeling}}}|4000]]
Treinserie 4000 Huidige treinseries in Nederland | |
---|---|
Traject | Rotterdam Centraal - Amsterdam Centraal - Uitgeest (- Alkmaar) |
Dienstregeling | [[Dienstregeling {{{dienstregeling}}}|{{{dienstregeling}}}]] |
Vervoerder | NS |
Concessie | [[Concessie {{{concessie}}}|{{{concessie}}}]] |
Treinsoort | Sprinter |
Frequentie | |
Materieel | SGMm |
Opmerkingen | - |
Traject
- Rotterdam Centraal
- Rotterdam Noord
- Rotterdam Alexander
- Capelle Schollevaar
- Nieuwerkerk a/d IJssel
- Gouda
- Gouda Goverwelle
- Woerden
- Breukelen
- Abcoude
- Amsterdam Bijlmer Arena
- Duivendrecht
- Amsterdam Amstel
- Amsterdam Muiderpoort
- Amsterdam Centraal
- Amsterdam Sloterdijk
- Zaandam
- Koog Bloemwijk
- Koog-Zaandijk
- Wormerveer
- Krommenie-Assendelft
- Uitgeest
- (Castricum)
- (Heiloo)
- (Alkmaar)
Bijzonderheden
- Rijdt op maandag t/m vrijdag vanaf trein 4062 (vertrek 17.50 uit Rotterdam)/4081 (vertrek 20.28 uit Alkmaar) door naar Alkmaar. Op zondag wordt de hele dag van/naar Alkmaar doorgereden.
- Vormt tussen Rotterdam Centraal en Gouda Goverwelle gedurende de spits een kwartiersdienst met de 9700.
- Vormt op werkdagen tot ca. 20 uur tussen Amsterdam Centraal en Uitgeest een kwartiersdienst met de 5800.
Keringen
- In Rotterdam en in Alkmaar op zichzelf.
- In Uitgeest wordt gekeerd op de 5800.