|
Route
|
|
Vervoerder(s)
|
Periode
|
|
2
|
Tongeren - Overrepen - Guigoven - Kortessem - Diepenbeek - Lutselus - Genk Station - Genk KRC Luminus Arena
|
Voetbalbus
|
De Lijn
|
2007 t/m 2020
|
entiteit Limburg
|
4
|
Hasselt - Rapertingen - Wimmertingen - Kortessem - Guigoven - Vliermaal - Overrepen - Tongeren
|
Streekbus
|
De Lijn
|
... t/m 30 juni 2023
|
entiteit Limburg
|
10
|
Genk (→ Sledderlo)/((Wiemesmeer) - Zutendaal) - Munsterbilzen - Bilzen - Hoeselt [- Werm]/(- Romershoven - Schalkhoven - Sint-Huibrechts-Hern) - Riksingen - Henis - Tongeren
|
Streekbus
|
(Bronckaers en Heidebloem i.o.v.) De Lijn
|
... t/m 5 januari 2024
|
entiteit Limburgvervoerregio Limburg
|
16
|
Tongeren - Berg - Glons - Roclenge - Houtain-Saint-Simeon - Heure-le-Romain - Haccourt - Visé
|
Streekbus
|
TEC
|
1 mei 2009 t/m 31 december 2012
|
entiteit Liège-Verviers
|
27
|
Heers - Veulen - Gutschoven - Horpmaal - Heks - Vechmaal - Lauw - Herstappe - Koninksem - Tongeren
|
Streekbus
|
Autobus Dony i.o.v. De Lijn
|
... t/m 5 januari 2024
|
entiteit Limburgvervoerregio Limburg
|
28
|
Tongeren - Berg (- Millen) - Genoelselderen - Membruggen - Grote-Spouwen - Kleine-Spouwen - Martenslinde - Bilzen
|
Streekbus
|
(Heidebloem, Autobus Dony, De Morgenstond i.o.v.) De Lijn
|
... t/m 5 januari 2024
|
entiteit Limburgvervoerregio Limburg
|
39
|
Tongeren - Berg (- Millen - Herderen - Riemst - Vroenhoven - Kanne)/[(- Mal - Sluizen) - Millen - Val-Meer - Bolder - Zichen (- Zussen) [- Heukelom - Vroenhoven]/(- Eben - Emael - Kanne (→ Vroenhoven → Riemst → Vlijtingen → Rosmeer))]
|
Schoolbus
|
(Heidebloem, Autobus Dony en De Morgenstond i.o.v.) De Lijn
|
... t/m 5 januari 2024
|
entiteit Limburgvervoerregio Limburg
|
61
|
[Tongeren - Berg - Millen - Herderen - Riemst - Vroenhoven - Lafelt - Kesselt - Hees - Veldwezelt - Briegden - Lanaken - Neerharen - Rekem - Opgrimbie - Maasmechelen - Eisden -]/(Stokkem -) Lanklaar - Dilsen - Rotem - Elen - Maaseik
|
Streekbus
|
(Heidebloem, Bronckaers, De Wilg, De Valk i.o.v.) De Lijn
|
... t/m 5 januari 2024
|
entiteit Limburgvervoerregio Limburg
|
74
|
Tongeren - Vreren - Wihogne - Paifve - Villers-Saint-Siméon - Juprelle - Rocourt - Liège
|
Streekbus
|
(Autobus Dony/De Morgenstond i.o.v.) De Lijn
|
iig. 1995 t/m 30 juni 2023
|
entiteit Limburg
|
104
|
Hasselt - Wimmertingen - Kortessem - Diepenbeek - Vlietmaalroot - Guigoven - Wintershoven - Vliermaal - Schalkhoven - Sint-Huibrechts-Hern - Riksingen - Henis - Overrepen - Neerrepen - Tongeren
|
Schoolbus
|
De Lijn
|
... t/m 31 september 2023
|
entiteit Limburg
|
23a
|
Tongeren - Bommershoven - Borgloon - Hoepertingen - Rijkel - Brustem - Sint-Truiden
|
Streekbus
|
(Heidebloem, Autobus Dony, Cintral en De Morgenstond i.o.v.) De Lijn
|
... t/m 5 januari 2024
|
entiteit Limburgvervoerregio Limburg
|
34a
|
Tongeren - 's-Herenelderen (- Rijkhoven) - Alt-Hoeselt - Hoeselt - Bilzen
|
Streekbus
|
(De Morgenstond, Autobus Dony en Heidebloem i.o.v.) De Lijn
|
... t/m 5 januari 2024
|
entiteit Limburgvervoerregio Limburg
|
39b
|
Tongeren [- Berg -/(Genoelselderen -) Millen - Val-Meer - Bolder - Zichen - Zussen]/(- Herderen - Riemst - Heukelom)/(← Vlijtingen - Lafelt - Vroenhoven - Kanne - Emael - Eben)/(- Nerem - Mal - Sluizen - Glons - Boirs - Roclenge - Bassenge - Houtain-Saint-Siméon) - Hallembaye - Visé - Moelingen - 's-Gravenvoeren - Sint-Martens-Voeren - Sint-Pieters-Voeren (- De Plank - Teuven - Remersdaal - Veurs)
|
Streekbus
|
(Heidebloem/Autobus Dony/De Morgenstond i.o.v.) De Lijn
|
1964 t/m 5 januari 2024
|
vervoerregio Limburg
|
439
|
Tongeren - Tongeren Bewel
|
Streekbus
|
De Lijn
|
... t/m 31 december 2022
|
entiteit Limburg
|
575
|
Oreye - Thys - Crisnée - Fize-le-Marsal - Kemexhe - Odeur - Villers-l'Évêque - Xhendremael - Othée - Rutten - Tongeren
|
Marktbus
|
TEC
|
... t/m 31 augustus 2021
|
entiteit Liège-Verviersbassin de mobilité Liège-Verviers
|
736
|
Belbus: Tongeren
|
Belbus
|
De Lijn
|
... t/m 5 januari 2024
|
entiteit Limburgvervoerregio Limburg
|
738
|
Belbus: Tongeren (zondagbediening)
|
Belbus
|
De Lijn
|
... t/m 5 januari 2024
|
entiteit Limburgvervoerregio Limburg
|
T1
|
Genoelselderen - Membruggen - 's-Herenelderen - Tongeren - Mal - Sluizen - Nerem
|
Stadsbus
|
De Lijn
|
... t/m 5 januari 2024
|
entiteit Limburgvervoerregio Limburg
|
T2
|
Rutten - Koninksem - Tongeren - Berg - Ketsingen - 's-Herenelderen
|
Stadsbus
|
De Lijn
|
... t/m 5 januari 2024
|
entiteit Limburgvervoerregio Limburg
|
T3
|
Diets-Heur - Vreren - Nerem - Tongeren - Koninksem - Lauw (- Herstappe)
|
Stadsbus
|
De Lijn
|
... t/m 5 januari 2024
|
entiteit Limburgvervoerregio Limburg
|
T9
|
Tongeren: (Hospitaal →) Station → Centrum → Station → iedere halte van het stadsnet van Tongeren
|
Stadsbus
|
De Lijn
|
8 januari 2018 t/m 5 januari 2024
|
entiteit Limburgvervoerregio Limburg
|
T9
|
Tongeren: Station → Centrum (→ Hospitaal) → Station → iedere halte van het stadsnet van Tongeren
|
Stadsbus
|
De Lijn
|
... t/m 7 januari 2018
|
entiteit Limburg
|