Zoekresultaten
Maak de pagina "Lijn 158 Schagen Station NS - Den Oever Busstation" op deze wiki! Zie ook de lijst met gevonden zoekresultaten
- |route=Schagen - Zijpe - Oudesluis - Anna Paulowna - Wieringerwaard - Slootdorp - Wieringe |concessie=Noord-Holland Noord (2018-2028)5 kB (630 woorden) - 21 apr 2024 17:50
- |lijnnr=158 ...ever - Oosterland - Hippolytushoef - Westerland - Wieringerwaard - Zijpe - Schagen3 kB (389 woorden) - 21 apr 2024 17:57
- |concessie=Noord-Holland Noord |overheid=[[Provincie Noord-Holland]]11 kB (1.517 woorden) - 21 apr 2024 17:59
- ...oven het Noordzeekanaal opgenomen, inclusief de stadsdiensten van Alkmaar, Den Helder, Hoorn, Purmerend en Zaanstad. ! Lijn29 kB (4.012 woorden) - 8 mei 2024 21:29
- ! Lijn ===== Stadsdienst Den Helder =====25 kB (3.617 woorden) - 10 mei 2024 18:38
- .../Alkmaar 2001/2002|15 december 2002]] t/m [[Dienstregeling concessies Noord-Holland Noord en Alkmaar 2004|13 december 2003]]. ! Lijn16 kB (2.293 woorden) - 14 mei 2024 22:46
- ...lkmaar en Texel liep van 10 juni 2001 t/m [[Dienstregeling concessies Noord-Holland Noord en Alkmaar 2003|14 december 2002]]. ! Lijn12 kB (1.783 woorden) - 14 mei 2024 22:23
- ...onnexxion]] liep van 14 december 2003 t/m [[Dienstregeling concessies Noord-Holland Noord en Alkmaar 2005|11 december 2004]]. ! Lijn13 kB (1.787 woorden) - 3 mei 2024 15:12
- ...rd en Alkmaar 2005|11 december 2005]] t/m [[Dienstregeling concessies Noord-Holland Noord en Alkmaar 2007|9 december 2006]]. ! Lijn10 kB (1.436 woorden) - 3 mei 2024 15:15
- ...rd en Alkmaar 2006|10 december 2006]] t/m [[Dienstregeling concessies Noord-Holland Noord en Alkmaar 2008|8 december 2007]]. ! Lijn13 kB (1.793 woorden) - 3 mei 2024 15:18
- ...oord en Alkmaar 2007|9 december 2007]] t/m [[Dienstregeling concessie Noord-Holland Noord 2009|13 december 2008]]. ! Lijn12 kB (1.675 woorden) - 3 mei 2024 15:20
- ...van Den Helder]] opgenomen, die vermoedelijk de [[AODH|Autobus Onderneming Den Helder]] in dat jaar overgenomen had. ...rlem-IJmuiden, 6x/uur''), lijn 74/75 (''IJmuiden - Beverwijk, 4x/uur'') en lijn 82 (''IJmuiden - Amsterdam, 2x/uur'').16 kB (2.326 woorden) - 5 mei 2024 23:08
- ! Lijn ===== Stadsdienst Den Helder =====16 kB (2.332 woorden) - 7 mei 2024 22:27
- ! Lijn ===== Stadsdienst Den Helder =====17 kB (2.459 woorden) - 10 mei 2024 18:37
- ! Lijn ===== Stadsdienst Den Helder =====24 kB (3.305 woorden) - 7 mei 2024 22:34
- ! Lijn ===== Stadsdienst Den Helder =====21 kB (2.911 woorden) - 7 mei 2024 22:35
- ! Lijn ===== Stadsdienst Den Helder =====22 kB (3.201 woorden) - 7 mei 2024 22:36
- |lijnnr=158 ...er - Oosterland - Hippolytushoef - Westerland - Anna Paulowna - Breezand - Den Helder7 kB (896 woorden) - 21 apr 2024 18:20