Pagina's die verwijzen naar "Dienstregeling concessie Noord- en Zuidwest-Fryslân en Schiermonnikoog 2013"
De volgende pagina's verwijzen naar Dienstregeling concessie Noord- en Zuidwest-Fryslân en Schiermonnikoog 2013:
(vorige 20 | volgende 20) (20 | 50 | 100 | 250 | 500) bekijken.- Lijn 22 Warten Hoofdstraat - Leeuwarden Station (← koppelingen)
- Lijn 28 Heerenveen Station - Leeuwarden Station (← koppelingen)
- Lijn 33 Sneek Station - Franeker Froonacker (← koppelingen)
- Lijn 36 Bolsward Busstation - Franeker Froonacker (← koppelingen)
- Lijn 41 Balk Harich Rotonde - Heerenveen Station (← koppelingen)
- Lijn 42 Sneek Station - Emmeloord Busstation (← koppelingen)
- Lijn 44 Bolsward Busstation - Lemmer Busstation (← koppelingen)
- Lijn 45 Hemelum Flinkeboskje - Sneek Station (← koppelingen)
- Lijn 46 Sneek Station - Oudega Centrum (← koppelingen)
- Lijn 47 Sneek Station - Hemelum Flinkeboskje (← koppelingen)
- Lijn 48 Lemmer Lemsterpad - Heerenveen Station (← koppelingen)
- Lijn 350 Alkmaar Station - Leeuwarden Station (← koppelingen)
- Lijn 273 St. Annaparochie Van Harenstraat - Oude Bildtzijl De Kolk (← koppelingen)
- Lijn 773 Workum Station - It Heidenskip It Heidenskip (← koppelingen)
- Lijn 772 Wommels De Terp - Waaxens Hoek Waaxens (← koppelingen)
- Lijn 771 Winsum Provincialeweg - Leons Leons (← koppelingen)
- Lijn 770 Tzummarum Wapen van Barradeel - Firdgum Firdgum (← koppelingen)
- Lijn 769 Stiens Langebuorren - Oude Leije Brug (← koppelingen)
- Lijn 768 Sneek Station - Reahus Reahus (← koppelingen)
- Lijn 767 Roodkerk Steenendam - Jislum Jislum (← koppelingen)