Lijn T67 Nottuln Krankenhaus - Billerbeck Busbahnhof
Versie door Regenmaker (overleg | bijdragen) op 7 nov 2020 om 13:09
Let op! Deze pagina over niet-Nederlands openbaar vervoer is mogelijk niet actueel. Raadpleeg de website van de vervoerder voor de meest recente informatie.
Belbuslijn T67 in Duitsland | |
Vervoerder(s) | RVM |
Verkeersverbond | WT |
Lijnsoort | Belbus |
Materieel | Onbekend |
Frequenties
| |
Spits | 1x/2 uur |
Dal | 1x/2 uur |
Avond | rijdt niet |
Zaterdag | 1x/2 uur (tot 13:00) |
Zondag | rijdt niet |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn T67 rijdt van Nottuln Mitte naar Billerbeck Stadtmitte.
Dienstregeling
- Enkele ritten rond de schooltijden rijden als vaste lijndienst.
Route
Halte | ||
Nottuln, Krankenhaus | ||
Nottuln, Rhodeplatz | ||
Nottuln, Mühlenstraße | ||
Nottuln, Draum 60 | ||
Nottuln, Waltering | ||
Billerbeck, Abzweig Schulze Brock | ||
Billerbeck, Abzweig Nottuln | ||
Billerbeck, Wübken | ||
Billerbeck, Industriestraße | ||
Billerbeck, Ludgerischule | ||
Billerbeck, Busbahnhof |