Lijn SB10 Kamp-Lintfort Neues Rathaus - Duisburg Hauptbahnhof Osteingang
Versie door Regenmaker (overleg | bijdragen) op 30 dec 2017 om 17:26
Let op! Deze pagina over niet-Nederlands openbaar vervoer is mogelijk niet actueel. Raadpleeg de website van de vervoerder voor de meest recente informatie.
Snelbuslijn SB10 in Duitsland | |
Vervoerder(s) | NIAG |
Concessie | VRR |
Lijnsoort | Streekbus |
Materieel | Mercedes-Benz Citaro |
Rijdt sinds | 25 maart 2013 |
Frequenties
| |
Spits | 1x/uur |
Dal | 1x/uur |
Avond | rijdt niet |
Zaterdag | 0-1x/uur |
Zondag | rijdt niet |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn SB10 rijdt van Kamp-Lintfort via Vluyn, Neukirchen en Moers naar Duisburg.
Dienstregeling
- Op zaterdag wordt er alleen gereden tussen Vluyn en Duisburg.
Route
Halte | ||
Kamp-Lintfort, Neues Rathaus | ||
Kamp-Lintfort, Friedrich Heinrich | ||
Vluyn, Springenweg | ||
Vluyn, Vluyner Platz | ||
Vluyn, Vluyner Südring | ||
Vluyn, Vluyner Platz | ||
Vluyn, Trox | ||
Vluyn, Roosenstraße | ||
Neukirchen, Dicksche Heide | ||
Neukirchen, Rathaus | ||
Neukirchen, Sparkasse | ||
Moers, Parsickstraße | ||
Moers, Fasanenstraße | ||
Moers, Schwanenring | ||
Moers, Biefang | ||
Duisburg, Marientor | ||
Duisburg, Friedrich Wilhelm Platz | ||
Duisburg, Lehmbruch Museum | ||
Duisburg, Tonhallenstraße | ||
Duisburg, Hauptbahnhof | ||
Duisburg, Hauptbahnhof Osteingang |
Geschiedenis
Op 25 maart 2013 werd de lijnvoering van de SB10 veranderd. Er werd in vervolg in de spitsuren ook gereden tussen Kamp-Lintfort en Vluyner Südring om studenten van de Hochschule Rhein Waal een betere verbinding te geven.
Op 15 juni 2014 werden ook alle andere ritten doordeweeks verlengd van en naar Kamp-Lintfort Neues Rathaus. Tegelijkertijd werd de halte Hochschule Rhein Waal te Kamp-Lintfort opgeheven door de opening van de nieuwe Campus Kamp-Lintfort aan de Südstraße.