Lijn S35 Warendorf Bahnhof - Ahlen Bahnhof
Let op! Deze pagina over niet-Nederlands openbaar vervoer is mogelijk niet actueel. Raadpleeg de website van de vervoerder voor de meest recente informatie.
Snelbuslijn S35 in Duitsland | |
Vervoerder(s) | VGB |
Verkeersverbond | WT |
Lijnsoort | Streekbus |
Materieel | Onbekend |
Frequenties
| |
Spits | 1x/uur |
Dal | 1x/uur |
Avond | rijdt niet |
Zaterdag | 1x/2 uur (belbus) |
Zondag | 3x/dag (belbus) |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn S35 rijdt van Warendorf via Freckenhorst, Hoetmar en Tönnishäuschen naar Ahlen.
Dienstregeling
- De belbusritten op zondag bedienen ook het Krankenhaus in Warendorf.
Route
Halte | ||
Warendorf, Krankenhaus | ||
Warendorf, Emstor | ||
Warendorf, Wilhelmsplatz | ||
Warendorf, Bahnhof | ||
Warendorf, Am Stadtgraben | ||
Warendorf, Kleine Straße | ||
Warendorf, Kreishaus | ||
Warendorf, Am Siechenhorst | ||
Freckenhorst, Landvolkshoch Schule | ||
Freckenhorst, Altenheim | ||
Freckenhorst, Mitte | ||
Freckenhorst, Berliner Straße | ||
Freckenhorst, Lembeck | ||
Freckenhorst, Gronhorst | ||
Hoetmar, Jungmann | ||
Hoetmar, Lentruper Weg | ||
Hoetmar, Raiffeisenstraße | ||
Hoetmar, Mitte | ||
Hoetmar, Abzweig Holtrup | ||
Hoetmar, Roberg | ||
Hoetmar, Stork | ||
Hoetmar, Lütkehaus | ||
Hoetmar, Haarbaum | ||
Tönnishäuschen, Kapelle | ||
Tönnishäuschen, Budt | ||
Tönnishäuschen, Beumer | ||
Ahlen, Warendorfer Straße | ||
Ahlen, Wasserturm | ||
Ahlen, Denkhoff | ||
Ahlen, Thielbrede | ||
Ahlen, Sankt Michael | ||
Ahlen, Spilbrink | ||
Ahlen, Liebfrauenstraße | ||
Ahlen, Bußmanns Apotheke | ||
Ahlen, Bahnhof |