Lijn NE6 Essen, Hauptbahnhof - Kupferdreh Bahnhof
Versie door Regenmaker (overleg | bijdragen) op 25 okt 2019 om 21:23
Let op! Deze pagina over niet-Nederlands openbaar vervoer is mogelijk niet actueel. Raadpleeg de website van de vervoerder voor de meest recente informatie.
Nachtbuslijn NE6 in Duitsland | |
Vervoerder(s) | Ruhrbahn |
Verkeersverbond | VRR |
Lijnsoort | Nachtbus |
Materieel | Mercedes-Benz Citaro |
Frequenties
| |
Maandagnacht | 1x/uur (tot 02:00) |
Dinsdagnacht | 1x/uur (tot 02:00) |
Woensdagnacht | 1x/uur (tot 02:00) |
Donderdagnacht | 1x/uur (tot 02:00) |
Vrijdagnacht | 1x/uur |
Zaterdagnacht | 1x/uur |
Zondagnacht | 1x/uur (tot 02:00) |
De lijn rijdt in de nacht na de genoemde dag(en) | |
---|---|
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
Lijn NE6 rijdt van Essen Hauptbahnhof via Bergerhausen, Rellinghausen, Überruhr en Holthausen naar Kupferdreh.
Dienstregeling
- Bij de halte Annental wordt aansluiting geboden op lijn T6.1 en bij de halte Kupferdreh Bahnhof op de lijnen T6.2 en T6.3.
Route
Halte | ||
Essen, Hauptbahnhof | ||
Essen, Aalto Theater | ||
Essen, Kronprinzenstraße | ||
Essen, Moltkestraße | ||
Essen, Süd Bahnhof | ||
Essen, Töpferstraße | ||
Essen, Weserstraße | ||
Essen, Zeche Ludwig | ||
Essen, Oststraße | ||
Essen, Schnabelstraße | ||
Essen, Rathaus Rellinghausen | ||
Essen, Finefraustraße | ||
Essen, Hohefuhrstraße | ||
Essen, Lionweg | ||
Essen, Annental | ||
Essen, Lehmanns Brink | ||
Essen, Rüpingsweg | ||
Essen, Realschule Überruhr | ||
Essen, Schaffelhofer Weg | ||
Essen, Realschule Überruhr | ||
Essen, Holthausen Bahnhof | ||
Essen, Bulkersteig | ||
Essen, Holthuser Tal | ||
Essen, Deipenbecktal | ||
Essen, Fahrenberg | ||
Essen, Hinsbecker Löh | ||
Essen, Poststraße | ||
Essen, Kupferdreh Bahnhof |
Geschiedenis
Op 1 september 2017 trad de fusie tussen de stadsvervoerders van Mülheim (MVG) en Essen (EVAG) tot de Ruhrbahn in werking. De naam Ruhrbahn verscheen vanaf dat moment steeds meer in het straatbeeld.
Op 9 juni 2019 werd de route in Rellinghausen door wegwerkzaamheden gewijzigd. Hierdoor vervielen enkele haltes en werden de haltes Hohefuhrstraße en Lionweg in de route opgenomen.