Lijn L162 Netphen, Rathaus - Brauersdorf Buswende
Versie door Regenmaker (overleg | bijdragen) op 10 mrt 2024 om 20:03
Buslijn L162 in Duitsland | |
Vervoerder(s) | VWSsub |
Verkeersverbond | WT |
Lijnsoort | Stadsbus |
Stadsdienst | Netphen |
Materieel | Mercedes-Benz Citaro MAN Lion's City |
Frequenties
| |
Spits | 1-2x/uur |
Spits (vakantie) | 1x/uur |
Dal | 1x/uur |
Avond (werkdagen) | 1x/(2) uur (belbus) |
Avond (weekend) | 1x/2 uur (belbus) |
Zaterdag | 1x/2 uur (belbus) |
Zondag | 1x/2 uur (belbus) |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn L162 rijdt van Netphen Stadtmitte naar Obernetphen naar Brauersdorf.
Dienstregeling
- De reguliere ritten rijden richting Brauersdorf via Obernetphen Kirche en op de terugweg via de halte Friedhof. Rond de schooltijden rijden enkele ritten in beide richtingen via Obernetphen Kirche. Hierbij wordt enkele malen van of naar Mühlenbach gereden of via Beienbach.
- Doordeweeks wordt de frequentie na circa 21:00 uur verlaagd van 1x/uur naar 1x/2 uur.
Route
Halte | ||
Netphen, Mühlenbach | ||
Netphen, Rathaus | ||
Netphen, Obernetphen | ||
Netphen, Abzweig Beienbach | ||
Netphen, Ringstraße | ||
Netphen, Beienbach | ||
Netphen, Abzweig Beienbach | ||
Netphen, Brücke | ||
Netphen, Rathaus | ||
Netphen, Obernetphen | ||
Netphen, Obernetphen Kirche | ||
Netphen, Obernetphen Grundschule | ||
Netphen, Siedlung | ||
Netphen, Brücke | ||
Netphen, Hohen Rain | ||
Netphen, Dahlienweg | ||
Netphen, Kreuzbergstraße | ||
Netphen, Friedhof | ||
Netphen, Franz-Hitze-Weg | ||
Netphen, Bodelschwinghstraße | ||
Netphen, Brandenburger Straße | ||
Netphen, Königsberger Straße | ||
Netphen, Sandhellerweg | ||
Netphen, Bühler Weg | ||
Netphen, Waldenburger Straße | ||
Netphen, Auf dem Boden | ||
Netphen, Mittelweg | ||
Netphen, Brauersdorf Buswende |