Lijn Hümmling Lathen Bahnhof - Vrees Kirche
Versie door Regenmaker (overleg | bijdragen) op 2 okt 2021 om 12:05
Let op! Deze pagina over niet-Nederlands openbaar vervoer is mogelijk niet actueel. Raadpleeg de website van de vervoerder voor de meest recente informatie.
Zomerbuslijn HL in Duitsland | |
Vervoerder(s) | Thünemann |
Verkeersverbond | TGE |
Lijnsoort | Streekbus |
Formule | RadExpress |
Materieel | Onbekend |
Frequenties
| |
Spits | rijdt niet |
Dal | rijdt niet |
Avond | rijdt niet |
Zaterdag | 1x/2 uur |
Zondag | 1x/2 uur |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn Hümmling rijdt van Lathen via Wahn, Sögel, Waldhöfe, Ostenwalde, Lahn, Wieste, Wehm en Werlte naar Vrees.
Dienstregeling
- Er wordt alleen in de weekenden van april tot en met oktober gereden.
Route
Halte | ||
Lathen, Bahnhof | ||
Wahn, L53 | ||
Sögel, Jägerhof | ||
Sögel, Krankenhaus | ||
Sögel, Marktplatz | ||
Sögel, Busbahnhof | ||
Waldhöfe, Bahnhof | ||
Ostenwalde, Emslandstraße | ||
Lahn, Kirche | ||
Lahn, Lahner Busch | ||
Wieste, Alte Schule | ||
Wehm, Schule | ||
Werlte, Busbahnhof | ||
Vrees, Kirche |