Lijn C Lelystad, Gordiaan - Gordiaan
Voormalige buslijn C | |
Vervoerder(s) | VAD |
Regio | Zuid-Flevoland |
Lijnsoort | Stadsbus |
Stadsdienst | Lelystad |
Materieel | Onbekend |
Periode | 1 juni 1980 t/m 30 mei 1981 |
Voorganger(s) | C |
Opvolger(s) | 3 |
Frequenties
| |
Spits | 2x/uur |
Dal | 2x/uur |
Avond | 1x/uur |
Zaterdag | 2x/uur |
Zondag | 1x/uur |
Lijn C reed van de Gordiaan een lusroute via Kempenaar, Kogge, Gondel en Schouw.
Route
Halte | ||
Lelystad, Gordiaan | ||
Lelystad, Schouw-Noord | ||
Lelystad, Kempenaar | ||
Lelystad, Kogge-Noord | ||
Lelystad, Kogge-Zuid | ||
Lelystad, Gondel | ||
Lelystad, Schouw II | ||
Lelystad, Schouw I | ||
Lelystad, Gordiaan |
Geschiedenis
Op 1 juni 1980 werd de route van lijn C aangepast. Het beginpunt lag voortaan bij busstation Gordiaan, om vervolgens de bestaande lusroute in tegengestelde richting te rijden en daarna weer eindigen bij de Gordiaan. In de dienstregeling vonden verder geen wijzigingen plaats, evenals in de koppeling met de andere lijnen. De tegenrichting reed onder lijnnummer B.
Op 31 mei 1981 kreeg de stadsdienst van Lelystad ook lijnnummers. De oude lijn C kreeg vanaf die datum het nieuwe lijnnummer 3. In de route en dienstregeling vonden geen wijzigingen plaats.