Lijn AC Schagen Station - Kreileroord
Versie door Regenmaker (overleg | bijdragen) op 19 feb 2016 om 18:53
Voormalige buslijn AC (32) | |
Vervoerder(s) | NACO |
Regio | Kop van Noord-Holland |
Lijnsoort | Streekbus |
Materieel | Onbekend |
Periode | Onbekend |
Frequenties
| |
Spits | 1x/2 uur |
Dal | 1x/2 uur |
Avond | 1x/2 uur |
Zaterdag | 1x/2 uur |
Zondag | 1x/2 uur |
Lijn AC reed van Schagen via Schagerbrug, Oudesluis, Wieringerwaard, Slootdorp en Wieringerwerf naar Kreileroord.
Route
Halte | ||
Schagen, Station | ||
Schagen, Lagedijk | ||
Schagerbrug | ||
Oudesluis, Keinsmerbrug | ||
Oudesluis, Café Kossen | ||
Oudesluis, Tweewegen | ||
Wieringerwaard | ||
Nieuwesluis | ||
Slootdorp, Nieuwesluizerweg | ||
Slootdorp | ||
Wieringerwerf, De Maaier | ||
Wieringerwerf, Robbenoordweg | ||
Kreileroord |