Lijn 9 Alkmaar Station - Heiloo Station
Versie door Regenmaker (overleg | bijdragen) op 3 jul 2016 om 16:27 (Regenmaker heeft pagina Lijn 9 Alkmaar Station NS - Heiloo Station NS hernoemd naar Lijn 9 Alkmaar Station - Heiloo Station)
Voormalige buslijn 9 | |
Vervoerder(s) | Connexxion |
Concessie | Noord-Holland Noord (2008-2018) |
Lijnsoort | Streekbus |
Materieel | VDL Berkhof Ambassador, VDL Berkhof Procity |
Periode | 14 december 2008 t/m 12 december 2009 |
Voorganger(s) | 163 |
Opvolger(s) | 163 |
Frequenties
| |
Spits | 1x/uur |
Dal | 1x/uur |
Avond | reed niet |
Zaterdag | reed niet |
Zondag | reed niet |
Lijn 9 reed van station Alkmaar via Overdie en industrieterrein Boekelermeer naar Heiloo.
Route
Halte | ||
Alkmaar, Station | ||
Alkmaar, Nassaulaan | ||
Alkmaar, Metiusgracht | ||
Alkmaar, Medisch Centrum | ||
Alkmaar, Juliana van Stolberglaan | ||
Alkmaar, N.G. Piersonstraat | ||
Alkmaar, W. de Zwijgerlaan | ||
Alkmaar, Gijsbrechtstraat | ||
Alkmaar, Kooimeerplein | ||
Alkmaar, DSB-Stadion | ||
Alkmaar, Koraalstraat | ||
Alkmaar, Smaragdweg | ||
Alkmaar, Topaasweg | ||
Heiloo, Handelsraad | ||
Heiloo, Molenlei | ||
Heiloo, Kanaalweg | ||
Heiloo, De Oude Werf | ||
Heiloo, Rosendaal | ||
Heiloo, Het Alternatief | ||
Heiloo, Stationsweg | ||
Heiloo, Station |
Geschiedenis
Bij aanvang van de nieuwe concessie Noord-Holland Noord op 14 december 2008 werd de oude lijn 163 gesplitst in Heiloo.
Tussen Alkmaar en Heiloo ging van maandag t/m vrijdag de nieuwe lijn 9 rijden, tussen Heiloo en Uitgeest bleef lijn 163 dagelijks 1x/uur rijden.
Op 13 december 2009 werd voorgaande wijziging weer ongedaan gemaakt en ging lijn 163 weer de route van voor december 2008 rijden. Op het traject Heiloo - Ind. Terrein Boekelermeer reed voortaan geen bus meer.