Lijn 986 Weilerswist Bahnhof - Swisttal Euskirchener Straße
Versie door Regenmaker (overleg | bijdragen) op 30 jan 2023 om 13:46
Let op! Deze pagina over niet-Nederlands openbaar vervoer is mogelijk niet actueel. Raadpleeg de website van de vervoerder voor de meest recente informatie.
Buslijn 986 in Duitsland | |
Vervoerder(s) | RVK |
Verkeersverbond | VRS |
Lijnsoort | Streekbus |
Materieel | MAN Lion's City Mercedes-Benz Citaro |
Frequenties
| |
Spits | 1-2x/uur |
Dal | 1x/uur |
Avond (werkdagen) | 0-1x/uur (belbus) |
Avond (weekend) | 0-1x/2 uur (belbus) |
Zaterdag | 0-1x/(2) uur (belbus) |
Zondag | 0-1x/2 uur (belbus) |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 986 rijdt van Weilerswist Ortsmitte via Weilerswist Metternich, Weilerswist Müggenhausen en Weilerswist Neukirchen naar Swisttal Heimerzheim.
Dienstregeling
- Tijdens zowel de ochtend- als middagspits rijdt een extra rit van Heimersheim Fronhof naar Weilerswist Bahnhof. De middagrit rijdt uitsluitend op maandag, woensdag en donderdag en niet in de vakanties.
- In de avonduren en gedurende het weekend wordt als belbus gereden. De belbusritten bedienen ook de halte Bergstraße.
- Op zaterdag na circa 14:00 uur en op zondag wordt de frequentie verlaagd van 1x/uur naar 1x/2 uur. Tevens wordt dan het extra rondje in Heimerzheim niet meer gereden. Ook in de avonduren wordt dit rondje niet bediend.
Route
Halte | ||
Weilerswist, Bahnhof | ||
Weilerswist, Gewerbegebiet | ||
Weilerswist, Hovenerhof | ||
Weilerswist, Wilhelmshof | ||
Weilerswist, Bergstraße | ||
Weilerswist, Marienstraße | ||
Weilerswist, Metternich Friedhof | ||
Weilerswist, Abzweig Schwarzmaar | ||
Weilerswist, Eifelweg | ||
Weilerswist, Müggenhausen Kirche | ||
Weilerswist, Neukirchen | ||
Swisttal, An den Märkten | ||
Swisttal, Kölner Straße | ||
Swisttal, Heimerzheim Fronhof | ||
Swisttal, Heimerzheim Altes Kloster | ||
Swisttal, Heckenweg | ||
Swisttal, Birkenallee | ||
Swisttal, Euskirchener Straße | ||