Lijn 93 Haarlem Station - Noordwijkerhout Sancta Maria
Voormalige buslijn 93 | |
Vervoerder(s) | NZH |
Regio's | Haarlem-IJmond, Bollenstreek en Leiden |
Lijnsoort | Streekbus |
Materieel | Onbekend |
Periode | 18 september 1966 t/m ... |
Voorganger(s) | 23 |
Frequenties
| |
Spits | 1x/uur |
Dal | 1x/uur |
Avond | 1x/uur |
Zaterdag | 1x/uur |
Zondag | 1x/uur |
Lijn 93 reed van Haarlem via Heemstede, Bennebroek, Hillegom, Lisse, Sassenheim en Voorhout naar Noordwijkerhout.
Dienstregeling
- In de avonduren en zondagochtend vroeg werd alleen tussen Noordwijkerhout en Sassenheim gereden, daar werd dan aansluiting geboden op lijn 92 naar Haarlem.
Route
Route is niet compleet
Halte | ||
Haarlem, Station | ||
Haarlem, Tempeliersstraat | ||
Heemstede, De Glip | ||
Bennebroek, Bennebroekerlaan | ||
Hillegom, Van den Endelaan | ||
Lisse, Nassaupark | ||
Lisse, Poelpolder | ||
Sassenheim, Van Pallandtlaan | ||
Sassenheim, Teylingerlaan | ||
Voorhout, Soldaatje | ||
Noordwijkerhout, Brink | ||
Noordwijkerhout, Sancta Maria |
Geschiedenis
Om verwarring met de lijnnummering van de HTM te voorkomen werd het lijnnummer van de bestaande lijn 23 per 18 september 1966 gewijzigd in 93.