Lijn 88 Venray Station - Venlo Station
LET OP! Deze pagina is al aangepast aan de nieuwe dienstregeling, die geldt vanaf NIET INGEVULD. Voor informatie over de huidige dienstregeling zie het kopje geschiedenis of de website van de vervoerder. |
Buslijn 88 | |
Vervoerder(s) | Arriva |
Concessie | Limburg |
Lijnsoort | Streekbus |
Materieel | VDL Citea LLE-99 Electric Mercedes-Benz Sprinter |
Rijdt sinds | 11 december 2016 |
Voorganger(s) | 29 |
Frequenties
| |
Spits | 1-2x/uur |
Spits (vakantie) | 1x/uur |
Dal | 1x/uur |
Avond | 1x/uur (deels belbus) |
Zaterdag | 1x/uur |
Zondag | 1x/uur |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 88 rijdt van Venray via Oostrum, Wanssum, Meerlo, Tienray, Swolgen, Broekhuizenvorst, Broekhuizen, Lottum, Grubbenvorst en Blerick naar Venlo.
Dienstregeling
- In de spitsuren buiten de vakanties geldt er een halfuurdienst tussen Lottum en Venlo.
- Na 23:00 uur wordt als belbus gereden.
Route
Halte | ||
Venray, Station | ||
Oostrum, Witte Vennenweg | ||
Oostrum, De Rooyse Wissel | ||
Wanssum, Beemdweg | ||
Wanssum, Centrum | ||
Meerlo, Beatrixstraat | ||
Meerlo, Brugeind | ||
Tienray, Kerk | ||
Tienray, Raayke | ||
Swolgen, Molenzijweg | ||
Swolgen, Van Weedstraat | ||
Swolgen, Legert | ||
Swolgen, Vorsterweg | ||
Broekhuizenvorst, Heideweg | ||
Broekhuizenvorst, Kerkstraat | ||
Broekhuizenvorst, Burgemeester Hermansstraat | ||
Broekhuizen, Hoogstraat | ||
Broekhuizen, Lottumseweg | ||
Lottum, Staatbergweg | ||
Lottum, Broekhuizerweg | ||
Lottum, Kraaienhoflaan | ||
Lottum, Markt | ||
Lottum, De Lom de Berghlaan | ||
Lottum, Opperdonkseweg | ||
Lottum, De Bongerd | ||
Grubbenvorst, Kaldenbroek | ||
Grubbenvorst, Schoolstraat | ||
Grubbenvorst, Baersdoncklaan | ||
Grubbenvorst, Molenveld | ||
Grubbenvorst, Grubbenhove | ||
Grubbenvorst, Doctor Baggen | ||
Blerick, Parlevinkerweg | ||
Blerick, De Sondert | ||
Blerick, Kazernestraat | ||
Blerick, Station | ||
Venlo, Koninginnesingel | ||
Venlo, Station |
Geschiedenis
Op 11 december 2016 ging de concessie Limburg van start. Lijn 88 nam de route van lijn 29 over tussen Venray en Venlo. De ritten tussen Lottum en Venlo bleven enkel tijdens de spitsuren rijden, buiten de vakanties, en de ritten in de avonduren werden omgezet naar belbusritten.
Op 10 december 2017 werden opnieuw grootschalige wijzigingen in Limburg doorgevoerd. Lijn 88 ging in de avonduren weer grotendeels als lijndienst rijden, zij het met een kleine bus. Alleen de laatste ritten rond middagnacht moesten nog gereserveerd worden.
Op 9 december 2018 wijzigde vanwege de rijtijden de route in Blerick. Voortaan werden de haltes Samuel Morsestraat, Edisonstraat en Ampèrestraat niet meer bediend door lijn 88. Deze haltes bleven wel bedient door de lijnen 70 en 87. De halte Parlevinkerweg werd als alternatief aan de route toegevoegd.
Halte | ||
Grubbenvorst, Doctor Baggen | ||
Blerick, Samuel Morsestraat | ||
Blerick, Edisonstraat | ||
Blerick, Ampèrestraat | ||
Blerick, De Sondert |
Tevens vervielen de haltes Brug en Elshout in Meerlo.
Halte | ||
Wanssum, Centrum | ||
Meerlo, Brug | ||
Meerlo, Beatrixstraat | ||
Meerlo, Brugeind | ||
Meerlo, Elshout | ||
Tienray, Kerk |