Lijn 83 Oostende Station - Gistel Stadhuis
Versie door Regenmaker (overleg | bijdragen) op 24 jun 2017 om 20:16
Let op! Deze pagina over niet-Nederlands openbaar vervoer is mogelijk niet actueel. Raadpleeg de website van de vervoerder voor de meest recente informatie.
Buslijn 83 in België | |
Vervoerder(s) | De Lijn |
Concessie | West-Vlaanderen |
Lijnsoort | Avondbus |
Materieel | Onbekend |
Frequenties
| |
Spits | rijdt niet |
Dal | rijdt niet |
Avond | 1x/uur (vanaf 21:00) |
Nacht | 1x/uur (vr-za) |
Zaterdag | rijdt niet |
Zondag | rijdt niet |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 83 rijdt van Oostende via Stene, Leffinge en Snaaskerke naar Gistel.
Route
Halte | ||
Oostende, Station | ||
Oostende, Marie Joséplein | ||
Stene, Esperanto | ||
Stene, Top Center | ||
Oostende, Rolbaanstraat | ||
Leffinge, Noordhoek | ||
Leffinge, Molenhuis | ||
Snaaskerke, Brug | ||
Snaaskerke, Zwarte Weg | ||
Snaaskerke, Oprit | ||
Snaaskerke, Vaartstraat | ||
Snaaskerke, Kerk | ||
Snaaskerke, Station | ||
Snaaskerke, Lithobeton | ||
Snaaskerke, Hagebrug | ||
Gistel, Wittebrug | ||
Gistel, Sporthal | ||
Gistel, Dageraad | ||
Gistel, Oude Post | ||
Gistel, Markt | ||
Gistel, Het Schoonhof | ||
Gistel, Koolaerd | ||
Gistel, Kruiskalsijde | ||
Gistel, Stadhuis |