Lijn 838 Hoogeveen Station NS - Dieverbrug Busstation
Buslijn 838 | |
Vervoerder(s) | VMNN i.o.v. CTS |
Concessie | Kleinschalig OV Groningen-Drenthe |
Lijnsoort | Streekbus |
Materieel | Mercedes-Benz Sprinter |
Frequenties
| |
Spits | rijdt niet |
Dal | rijdt niet |
Dal (vakantie) | 1x/uur (alleen zomer) |
Avond | rijdt niet |
Zaterdag | 1x/uur (alleen zomer) |
Zondag | 1x/uur (alleen zomer) |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 838 rijd van Hoogeveen via Echten, Ruinen, Ansen en Dwingeloo naar Dieverbrug.
Er wordt alleen gereden op dagen waarop Lijn 38 Hoogeveen Station NS - Dieverbrug Busstation en Lijn 638 Hoogeveen Station NS - Diever Hoofdstraat niet rijden. Onderweg wordt gereden via diverse campings en bezienswaardigheden.
In de winter worden dagelijks twee belbusritten onder lijnnummer 838 aangeboden tussen Dwingeloo, Brink en Dwingeloo, De Noordster.
Route
Halte | ||
Hoogeveen, Station NS | ||
Hoogeveen, Centrum | ||
Hoogeveen, Willemskade | ||
Hoogeveen, Marisstraat | ||
Hoogeveen, Griendtsveenweg | ||
Hoogeveen, Ziekenhuis | ||
Hoogeveen, Kochstraat | ||
Hoogeveen, Curiestraat | ||
Hoogeveen, Kinholtsweg | ||
Hoogeveen, Schuttevaer | ||
Hoogeveen, Nieuwe Brug | ||
Echten, Oshaarseweg | ||
Echten, Oshaarseweg 24 | ||
Echten, Koekangerweg | ||
Echten, Ruinerweg 12 | ||
Echten, Boswachterij Ruinen | ||
Ruinen, Hees | ||
Ruinen, Achterma | ||
Ruinen, Waantweg | ||
Ruinen, Centrum | ||
Ruinen, Benderseweg | ||
Ruinen, Camping Ruinen | ||
Ruinen, Bezoekerscentrum | ||
Ruinen, Benderse | ||
Ansen, Om de Kamp | ||
Ansen, Dorp | ||
Ansen, Dwingelerweg 29 | ||
Dwingeloo, Kattemade | ||
Dwingeloo, Strovledder 4 | ||
Dwingeloo, Westeinde 34 | ||
Dwingeloo, Westeinde 14 | ||
Dwingeloo, Poolweg | ||
Dwingeloo, Brink | ||
Dwingeloo, Drift 11b | ||
Dwingeloo, De Noordster | ||
Dwingeloo, Drift 11b | ||
Dwingeloo, Broeklaan | ||
Dwingeloo, Weverslaan | ||
Dwingeloo, Valderseweg | ||
Dieverbrug, Stevensweg | ||
Dieverbrug, Busstation |