Lijn 836 Düsseldorf, Am Seestern - Universität Süd
Versie door Regenmaker (overleg | bijdragen) op 17 jul 2018 om 15:08
Let op! Deze pagina over niet-Nederlands openbaar vervoer is mogelijk niet actueel. Raadpleeg de website van de vervoerder voor de meest recente informatie.
Buslijn 836 in Duitsland | |
Vervoerder(s) | Rheinbahn |
Concessie | VRR |
Lijnsoort | Stadsbus |
Stadsdienst | Düsseldorf |
Materieel | VDL Citea |
Frequenties
| |
Spits | 3x/uur |
Dal | 3x/uur |
Avond | 0-2x/uur |
Zaterdag | rijdt niet |
Zondag | 0-3x/uur |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 836 rijdt van Düsseldorf Lörick via Belsenplatz, Bilk, Universität, Himmelgeist, Itter en Holthausen naar Reisholz.
Dienstregeling
- In de avonduren (ook op zaterdag) en op zondag wordt alleen gereden tussen Am Seestern en het Belsenplatz vanaf daar gaat deze lijn verder als lijn 835 naar Holthausen.
- Op zondag wordt tot 12:00 uur 2x/uur gereden, daarna wordt de frequentie verhoogd naar 3x/uur.
Route
Halte | ||
Düsseldorf, Am Seestern | ||
Düsseldorf, Linnicher Straße | ||
Düsseldorf, Lütticher Straße | ||
Düsseldorf, Niederkasseler Kirchweg | ||
Düsseldorf, Lanker Straße | ||
Düsseldorf, Belsenplatz | ||
Düsseldorf, Barmer Straße | ||
Düsseldorf, Jugendherberge | ||
Düsseldorf, Landtag/Kniebrücke | ||
Düsseldorf, Herzogstraße | ||
Düsseldorf, Kirchplatz | ||
Düsseldorf, Bilk | ||
Düsseldorf, Karolingerstraße | ||
Düsseldorf, Merowingerstraße | ||
Düsseldorf, Merowingerplatz | ||
Düsseldorf, Moorenstraße | ||
Düsseldorf, Chlodwigstraße | ||
Düsseldorf, Professor Dessauer Weg | ||
Düsseldorf, Universität West | ||
Düsseldorf, Universität Mitte | ||
Düsseldorf, Universität Süd |