Lijn 815 Kall Bahnhof - Monschau Parkhaus
Versie door Regenmaker (overleg | bijdragen) op 22 apr 2020 om 20:30
Let op! Deze pagina over niet-Nederlands openbaar vervoer is mogelijk niet actueel. Raadpleeg de website van de vervoerder voor de meest recente informatie.
Zomerbuslijn 815 in Duitsland | |
Vervoerder(s) | RVK |
Verkeersverbond | VRS |
Lijnsoort | Streekbus |
Materieel | MAN Lion's City Mercedes-Benz Citaro |
Frequenties
| |
Spits | rijdt niet |
Dal | rijdt niet |
Avond | rijdt niet |
Zaterdag | rijdt niet |
Zondag | 1x/dag |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 815 rijdt van Kall Mitte via Kall Anstois, Schleiden Gemünd, Schleiden Herhahn, Schleiden Dreiborn en Monschau Höfen naar Monschau Stadtmitte.
Dienstregeling
- Deze lijn rijdt alleen op zondag in de zomerperiode van april tot en met oktober.
Route
Halte | ||
Kall, Bahnhof | ||
Kall, Gemünder Straße | ||
Kall, Anstois | ||
Schleiden, Mauel | ||
Schleiden, Gemünd Mitte | ||
Schleiden, Gemünd Kirche | ||
Schleiden, Römerstraße | ||
Schleiden, Herhahn Post | ||
Schleiden, Dreiborn Gemeindehaus | ||
Schleiden, Dreiborn Kirche | ||
Schleiden, Dreiborn Feuerwehr | ||
Monschau, Wahlerscheid | ||
Monschau, Rothe Kreuz | ||
Monschau, Abzweigung Rohren/Alzen | ||
Monschau, Höfen Hermesstraße | ||
Monschau, Höfen Kirche | ||
Monschau, Höfen Josefsheim | ||
Monschau, Perlenau | ||
Monschau, Dreistegen | ||
Monschau, Abzweigung Kalterherberg | ||
Monschau, Biesweg/Vennbad | ||
Monschau, Bienenhaus | ||
Monschau, Flora | ||
Monschau, Parkhaus |
Geschiedenis
Op 15 december 2019 kwam de korte rit tussen Kall en Gemünd te vervallen.