Lijn 801 Maastricht, De Heeg - Malberg
Nachtbuslijn 801 | |
Vervoerder(s) | Arriva |
Concessie | Limburg |
Lijnsoort | Nachtbus |
Materieel | VDL Citea |
Rijdt sinds | 10 december 2017 |
Voorganger(s) | N1 |
Frequenties
| |
Vrijdagnacht | 1x/uur |
Zaterdagnacht | 1x/uur |
De lijn rijdt in de nacht na de genoemde dag(en) | |
---|---|
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
Lijn 801 rijdt van De Heeg via Heer, Randwyck, station Maastricht, het Centrum en de Brusselse Poort naar Malberg.
Dienstregeling
- De eerste rit richting Malberg begint bij het Station en de eerste rit richting De Heeg rijdt via het Station.
Route
Halte | ||
Maastricht, Langendaal/Varensdaal | ||
Maastricht, Roserije | ||
Maastricht, Langendaal | ||
Maastricht, Drenckgaard | ||
Maastricht, Weerhuysgaard | ||
Maastricht, Rijksweg/Veldstraat | ||
Maastricht, Burght/Ridder van Heerstraat | ||
Maastricht, Burght/Demertstraat | ||
Maastricht, Station Randwyck | ||
Maastricht, Forum MECC | ||
Maastricht, P+R Zuid/Randwycksingel | ||
Maastricht, Gouvernement | ||
Maastricht, Bonnefantenmuseum | ||
Maastricht, Centre Céramique | ||
Maastricht, Wilhelminasingel | ||
Maastricht, Station | ||
70px | Maastricht, Mosae Forum/Centrum | |
Maastricht, Boschstraat/Maagdendries | ||
Maastricht, Boschstraat/Markt | ||
Maastricht, Frontensingel/Maagdendries | ||
Maastricht, Koningin Emmaplein | ||
Maastricht, Sint Annalaan | ||
Maastricht, Via Regia/Doctor van Kleefstraat | ||
Maastricht, Via Regia/Sint Annadal | ||
Maastricht, Via Regia/Brusselse Poort | ||
Maastricht, Brusselseweg/Hogeschool Zuyd | ||
Maastricht, Fagotstraat | ||
Maastricht, Gentelaan | ||
Maastricht, Malpertuisplein | ||
Maastricht, Malbergsingel | ||
Maastricht, Malbergplein | ||
Maastricht, Laathofruwe | ||
Maastricht, Vendelplein |
Geschiedenis
Lijn 801 ontstond op 10 december 2017 toen lijn N1 hernummerd werd.