Lijn 790 Weert Ziekenhuis - Heythuysen Gemeentehuis
Versie door Regenmaker (overleg | bijdragen) op 15 nov 2016 om 21:52
LET OP! Deze pagina is al aangepast aan de nieuwe dienstregeling, die geldt vanaf 12 mei 2024. Voor informatie over de huidige dienstregeling zie het kopje geschiedenis of de website van de vervoerder. |
Toekomstige buurtbuslijn 790 | |
Vervoerder(s) | Arriva |
Concessie | Limburg |
Lijnsoort | Buurtbus |
Materieel | Mercedes-Benz Sprinter |
Rijdt vanaf | 11 december 2016 |
Voorganger(s) | 190 |
Frequenties
| |
Spits | 1x/uur |
Dal | 1x/uur |
Avond | rijdt niet |
Zaterdag | 1x/uur |
Zondag | rijdt niet |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 790 rijdt van Weert via Tungelroy, Stramproy, Haler, Neeritter, Ittervoort, Grathem en Baexem naar Heythuysen.
Route
Halte | ||
Weert, Ziekenhuis | ||
Weert, Station | ||
Weert, Blatenkempweg | ||
Weert, Merelhof | ||
Weert, Oranjeplein | ||
Weert, Klakstaartsteeg | ||
Tungelroy, Sint Barbaraplein | ||
Tungelroy, Tungeler Dorpsstraat | ||
Stramproy, Julianastraat | ||
Stramproy, Oude Trambaan | ||
Stramproy, Molenbroek | ||
Haler, Kerk | ||
Neeritter, Krekelbergplein | ||
Neeritter, Driessensstraat | ||
Ittervoort, Margarethastraat | ||
Ittervoort, Centrum | ||
Ittervoort, Leliestraat | ||
Ittervoort, Bedrijventerrein | ||
Grathem, Centrum | ||
Grathem, Lindestraat | ||
Grathem, Willem Alexanderstraat | ||
Grathem, Magrietstraat | ||
Baexem, Crematorium | ||
Baexem, Dorpstraat/Tramweg | ||
Baexem, Kennedystraat | ||
Baexem, Nieuwstraat | ||
Heythuysen, Huize Sint Charles | ||
Heythuysen, Belenbroeklaan | ||
Heythuysen, Vlasstraat | ||
Heythuysen, Tienderweg | ||
Heythuysen, SG Sint Ursula | ||
Heythuysen, Centrum | ||
Heythuysen, Doctor Smitslaan | ||
Heythuysen, Oude Trambaan | ||
Heythuysen, Gemeentehuis |
Geschiedenis
Op 11 december 2016 ging de nieuwe concessie Limburg van start. Lijn 790 nam buurtbus 190 over met bijna exact dezelfde route. Echter, werd er voortaan wel een regelmatige uursdienst gereden van maandag tot en met zaterdag overdag.