Lijn 72 Roermond Station - Ittervoort Bedrijventerrein
Versie door Bartjemestrom (overleg | bijdragen) op 7 mrt 2014 om 01:56
Buslijn 72 | |
Vervoerder(s) | Veolia Transport |
Concessie | Noord- en Midden-Limburg |
Lijnsoort | Streekbus |
Materieel | VDL Berkhof Ambassador, VDL Citea, Mercedes-Benz Sprinter |
Frequenties
| |
Spits | 1x/uur |
Dal | 1x/uur |
Avond | rijdt niet |
Zaterdag | 1x/uur |
Zondag | 1x/uur (belbus) |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 72 rijdt van Roermond via Herten, Linne, Maasbracht, Wessem en Thorn naar Ittervoort.
Op maandag t/m zaterdag tot en met 11.40 wordt de route in Ittervoort tegen de klok in gereden en vanaf 12.40 wordt de route met de klok mee gereden, op zondag wordt altijd . Op zondag wordt als belbus gereden tussen Roermond en Thorn. In vakantieperiodes wordt er met een 8-persoonsbus gereden.
Route
Halte | ||
Roermond, Station | ||
Roermond, Roerkade | ||
Roermond, Zwartbroekplein | ||
Roermond, Nationaal Herdenkingspark | ||
Roermond, Rijksweg / Mussenberg | ||
Herten, Rijksweg / Schepersweg | ||
Linne, Veestraat | ||
Linne, Nieuwe Markt | ||
Linne, Maasbrachterweg | ||
Linne, Molenweg / Parklaan | ||
Maasbracht, Stationsweg | ||
Maasbracht, Kerkstraat / Kempweg | ||
Maasbracht, Kerkstraat / Hofstraat | ||
Maasbracht, Molenweg / Rabobank | ||
Maasbracht, Markt | ||
Maasbracht, Kloosterstraat | ||
Wessem, Van Horneplein | ||
Wessem, Burg. Joostenlaan | ||
Wessem, Steenfabriek | ||
Thorn, Meers 5 | ||
Thorn, Wal | ||
Thorn, Ittervoorterweg | ||
Thorn, Sportvelden | ||
Ittervoort, Kerk | ||
Ittervoort, Brigittastraat 2 | ||
Ittervoort, Leliestraat | ||
Ittervoort, Bedrijventerrein |
Geschiedenis
2014: Met ingang van dienstregeling 2014 per 5 januari 2014 ging lijn 72 in Roermond staduitwaarts via de Roerkade rijden in verband met de invoering van eenrichtingsverkeer op de singelring. Tevens ging lijn 72 ook in vakantieperioden rijden. Echter werden er wel 8-persoonsbusjes ingezet.