Lijn 719 Holsbeek - Rotselaar - Tielt-Winge
Voormalige belbuslijn 719 in België | |
Vervoerder(s) | De Vlinder i.o.v. De Lijn |
Entiteit | Vlaams-Brabant |
Lijnsoort | Belbus |
Materieel | Mercedes-Benz Sprinter |
Periode | ... t/m 24 juni 2015 |
Opvolger(s) | geen |
Frequenties
| |
Spits | 1x/uur |
Dal | 1x/uur |
Avond | 1x/uur (tot 21.00, weekend: 23.00) |
Zaterdag | 1x/uur |
Zondag | 1x/uur |
Lijn 719 reed op aanvraag binnen het gebied dat gevormd werd door de gemeentes of plaatsen: Haacht, Holsbeek, Houwaart, Kessel-Lo, Kortrijk-Dutsel, Meensel-Kiezegem, Nieuwrode, Rotselaar, Sint-Joris-Winge, Sint-Pieters-Rode, Tielt-Winge, Werchter, Wezemaal en Wilsele.
Haltes
Haltes | ||
---|---|---|
Haacht | ||
Kerk | ||
Holsbeek | ||
Asseltveld | Attenhovendreef | Boomkwekerij |
Daalput | De Zicht | Dutselhoek |
Pleinstraat/Leuvensebaan | Sint-Geertrui | Smisstraat |
Sportschuur | ||
Houwaart | ||
Bergweide | Gemeentehuis | Haldertstraat |
Houwaartseberg | Kaaskorf | Kerk |
Kriebekestraat | Neringe 110 | Neringe 92 |
Roeselberg | Stokskesstraat | Wijngaardstraat |
Kessel-Lo | ||
Bergpad | Bergstraat | Groeneweg |
Lemingstraat | ||
Kortrijk-Dutsel | ||
Brouwerij | Bruul | Dutsel |
Gemeentehuis | Gobbelsrode | Kouter |
Leempoel | ||
Meensel-Kiezegem | ||
Binkomstraat | Boechoutstraat | Café Pijpen |
Kapelleke | Keelstraat | Kiezegem Kerk |
Meensel Gemeentehuis | Meenselbaan | Neckerspoel |
Tramstraat | Watertoren | Wersbeekstraat |
Zilvebergstraat | ||
Nieuwrode | ||
Hertstraat | Het Rot | Kerkebos |
Kriesberg | Pastorie | School |
Terheide Hoek | Veeliedenstraat | Vliet |
Rotselaar | ||
Boonhof | Broekstraat | College |
De Toren | De Wyngaert | Dorp |
Drielinden | Gemeentehuis | Heirbaan |
Hellicht | Huis Gods | Leuvensebaan |
Molen | Rotonde | School |
Schoolstraat | Sint-Antoniuswijk | Station |
Steenweg op Gelrode | Steenweg op Wezemaal | Vrijheidsstraat |
Waranda | Wingepark | |
Sint-Joris-Winge | ||
Bremberg | Dommelhof | Dorp |
Heikenstraat | Kiezegemstraat | Kleerbeek |
Motbroek | Patrijkstraat | Veldwachterstraat |
Wingerstraat | Wingerveld | |
Sint-Pieters-Rode | ||
Broekem | Dries | Horst |
Kasteel v/d Horst | Matantjes | |
Tielt-Winge | ||
Berg | Beurt | Boekhout |
Bruin Kruis | Dennenweg | Driesstraat |
Gemeentehuis | Haksbergenstraat | Halensebaan |
Kikkerplaske | Rest | Stekstraat |
Stelplaats | Stevensstraat | Varkenshoek |
Woubeek | Zandstraat | Zonnedrieslaan |
Werchter | ||
Achterheide | De Brug | Dijlekant |
Hanenwijk | Kerkplein | Kleinstraat |
Mettenstraat | Preterstraat | Processieweg |
Wezemaal | ||
Blauwmolenstraat | Eektweg | Galgenstraat |
Heidebloem | Heikantberg | Kerkhof |
Langestraat | Middelberg | Molenbaan |
School | Sollenveld | Station |
Steenweg op Nieuwrode | Vlasselaer | Vleugtweg |
Wijngaardberg | ||
Wilsele | ||
L. Woutersstraat |
Geschiedenis
Op 25 juni 2015 werd deze lijn opgeheven. Door het (zeer) geringe gebruik was de kostendekkingsgraad van deze lijn zeer laag en dientengevolge niet rendabel. Voor de bushaltes in de steden kunnen reizigers gebruik maken van de reguliere lijnbussen, maar in het buitengebied kwamen praktisch de meeste bushaltes te vervallen.