Lijn 70 Zwolle Station - Steenwijk Station
Buslijn 70 | |
Vervoerder(s) | Connexxion |
Concessie | IJsselmond |
Lijnsoort | Streekbus |
Materieel | VDL Berkhof Ambassador, Volvo 8700 |
Frequenties
| |
Spits | 1-2x/uur |
Dal | 1x/uur |
Avond | 1x/uur |
Zaterdag | 1x/uur |
Zondag | 1x/uur |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 70 rijdt van Zwolle via Genne, Hasselt, Zwartsluis, Belt-Schutsloot, Blauwe Hand en Giethoorn naar Steenwijk.
In de spitsuren wordt er niet via de Oosterenk gereden en doordeweeks wordt er binnen Steenwijk een andere route gereden.
In het weekend beginnen alle ritten in Zwartsluis en wordt in Steenwijk via de lange route gereden.
Route
Halte | ||
Zwolle, Busstation / NS | ||
Zwolle, Isala Weezenlanden | ||
Zwolle, Schuurmanstraat | ||
Zwolle, Park Weezenlanden | ||
Zwolle, Assendorperdijk | ||
Zwolle, Dokter Spanjaardweg | ||
Zwolle, Isala Klinieken | ||
Zwolle, Dokterspad | ||
Zwolle, Ceintuurbaan / Heesweg | ||
Zwolle, Meppelerstraatweg | ||
Zwolle, Vrolijkheid | ||
Zwolle, Campherbeeklaan | ||
Zwolle, Bergkloosterweg | ||
Zwolle, Vechtbrug | ||
Genne, Vechterstrand | ||
Genne, Doornweg / Vechtdijk | ||
Genne, Vijfhoekweg | ||
Genne, Dashorstweg | ||
Genne, Hazezatheweg | ||
Genne, Klinkerweg | ||
Genne, Glinthuisweg | ||
Genne, Verkavelingsweg | ||
Genne, Boerderijweg | ||
Genne, Het Rode Dak | ||
Hasselt, Zandvoortweg | ||
Hasselt, H. van Viandenplein | ||
Hasselt, De Baak | ||
Hasselt, Kerspel | ||
Hasselt, Sportvelden | ||
Hasselt, Scheepswerf | ||
Hasselt, Stadsweg | ||
De Velde, Kloosterziel | ||
Zwartsluis, De Velde | ||
Zwartsluis, Kranerweerd | ||
Zwartsluis, Nieuwesluis | ||
Zwartsluis, Busstation | ||
Zwartsluis, Bejaardencentrum | ||
Zwartsluis, Kalkovens | ||
Beukers, Sluis | ||
Belt-Schutsloot, Belterweg | ||
Belt-Schutsloot, Strandje | ||
Blauwe Hand, Blauwe Hand | ||
Blauwe Hand, Hotel Giethoorn | ||
Giethoorn, Hollands Venetië | ||
Giethoorn, Ds. Hylkemaweg | ||
Giethoorn, Groene Kruis | ||
Giethoorn, Kerkweg | ||
Giethoorn, Lindehof | ||
Giethoorn, Hotel Harmonie | ||
Giethoorn, Brug | ||
Giethoorn, Perceel 9 | ||
Steenwijk, Groot Verlaat | ||
Steenwijk, Zuidveen | ||
Steenwijk, Gemeentehuis | ||
Steenwijk, Vendelweg | ||
Steenwijk, Matthijs Kiersstraat | ||
Steenwijk, Prinsenhoven | ||
Steenwijk, J.H. Trompstraat | ||
Steenwijk, Station |
Geschiedenis
In de dienstregeling 2003 bij Arriva werd op maandag t/m zaterdag overdag 1x/uur het hele traject gereden, in de spitsuren een halfuurdienst tussen Zwolle en Steenwijk. Op zaterdagochtend werd echter 1x/2 uur gereden tussen Zwartsluis en Steenwijk. Op zondag werd 1x per 2 uur als belbus gereden tussen Zwartsluis en Blauwe Hand en 1x per 4 uur verder naar Steenwijk.