Lijn 6 Comines SNCB - Ploegsteert Epine Indépendante
Streekbuslijn 6 in België Bekijk de voormalige lijnen 6 | |
Vervoerder(s) | TEC |
Concessie | Hainaut |
Materieel | Onbekend |
Frequenties | |
Spits | 1-2x/uur |
Dal | 1x/2 uur |
Avond | 1x/uur (tot 21:30; niet in het weekend) |
Zaterdag | 1x/2 uur |
Zondag | 1x/2 uur |
Lijn 6 rijdt vanaf Comines via Bas-Warneton en Warneton naar Ploegsteert. Dagelijks rijden meerdere ritten door naar het Franse Frelinghien. Voor scholieren rijden enkele ritten van/naar het Franse Houplines.
Route
Halte | ||
Comines, Collège Saint-Henri | ||
Comines, SNCB | ||
Comines, Collège Saint-Joseph | ||
Comines, 5 Chemins | ||
Comines, Place Sainte-Anne | ||
Comines, Athénée Royal | ||
Bas-Warneton, Mai Cornet | ||
Bas-Warneton, Chaussée de Warneton | ||
Bas-Warneton, Place | ||
Warneton, Villa Blanche | ||
Warneton, Ancienne Gare | ||
Warneton, Place | ||
Warneton, Route de Messines | ||
Warneton, Home La Sérénité | ||
Warneton, Au Bon Fermier | ||
Warneton, Pont-Rouge | ||
Ploegsteert, Le Gheer | ||
Ploegsteert, Belle promenade | ||
Ploegsteert, Résidence Beau Site | ||
Ploegsteert, Home CPAS | ||
Ploegsteert, Eglise | ||
Ploegsteert, Palais des Meubles | ||
Ploegsteert, Ecole de l'Etat | ||
Ploegsteert, Château Nonet | ||
Le Bizet, Chapelle Rompue Kapel | ||
Le Bizet, Rue du Touquet | ||
Ploegsteert, Epine Indépendante | ||
Ploegsteert, Au Bon Coin | ||
Ploegsteert, Le Touquet | ||
Ploegsteert, La Marmite | ||
35px35px | Grens België - Frankrijk | |
Frelinghien, Centre | ||
Armentières, Le Bizet | ||
Armentières, Renan Buisson | ||
Armentières, Maréchal Joffre | ||
Armentières, Léo Lagrange | ||
Armentières, Aristide Briand | ||
Armentières, Place du Marché aux Toiles | ||
Armentières, Hôtel de Ville | ||
Armentières, Jean-Jaurès | ||
Armentières, Place Chanzy | ||
Houplines, L'Octroi | ||
Houplines, République | ||
Houplines, Hôtel de Ville |